Website Organik Hit Programı | Site Hit Arttırma Yöntemi | HitLeap - Get Website Traffic

Web sitelerin ilk doğum anı tıpkı bir bebek gibi uğraş gerektiren ve bazen de insanı sıkan bir olaydır. Web sitenizden yayınladığınız program veya paylaşımı birilerinin görmesi bazen günler hatta aylar alabilir. Sitenizde yayınlanan sayfaların Google tarafından indexlenmesi ve yayınlanması ise bazen kabus olabilir.

Sitenizin hit alması gerektiği aşikardır...

Ama Nasıl?

Sitenizi nasıl bir anda 1000'lerce kişinin girdiği bir site haline getireceksiniz?

Sitenize nasıl organik hit alacaksınız?

Bu gibi sorulara cevap ararken bulduğunuz bu bilgi belkide size sayfa başında ömrünüzü yedirmekten kurtaracaktır . Kimbilir...

Evet hadi başlayalım...

Bugünkü paylaşımım Hit , Trafik Arttırma Programı olacak...

Sitemizin adı Hitleak Traffic Exchange -->> HitLeap - Get Website TrafficPeki Hitleak Traffic Exchange Nedir? , Hitleak Traffic Exchange Nasıl Kullanılır? , Hitleak Traffic Exchange Resimli Anlatımı şeklinde gelecek olan arkadaşlara cevapları bu sayfada bulabileceğinin müjdesini vermiş olayım.

Öncelikle HitLeap - Get Website Traffic sitesine bir kayıt olmamız gerekiyor. Mail adresi , kullanıcı adı , mail onayı vb basit birkaç adımdan sonra siteye giriş yapabilirsiniz.Daha sonra siteden programı indirip bilgisayarımıza veya kiralık  sunucumuza kuruyoruz. Program aşağıdaki gibi otomatik olarak siteye üye olanların sayfalarını gezdikçe, Puan kazanıyor ve o kazandığınız puanlarla da sizin siteniz yayınlanıyor. Bir nevi siz başkasının sitenizi program vasıtasıyla ziyaret ediyorsunuz. Başkasıda sizin sitenizi veya sitelerinizi ziyaret ediyor. Hemde otomatik... Hemde organik.. Daha ne olsun...Programı siteye üye olduktan sonra aşağıda gösterilen yerden indirebilirsiniz..

Aşağıda test amaçlı eklediğim bu siteyi görebilirsiniz. Sadece 15 dakika programı çalıştırdım ve kazandığım 9 dakika ile siteme  aşağıdaki sayı kadar organik hit sağladım.Hemen Google Analytics'e girip durumu kontrol ettiğimde . Evet kuş uçmaz kervan geçmez siteye anlık olarak ziyaretçi girişleri devam ettiğini görebilirsiniz. Eğer ben programla uğraşmam parasını verir dakika satın alırım derseniz de sistem size çözüm sunuyor. Hatta aranılacak kelimeye göre bile hit sağlıyor. Örneğin sitenizi ön plana çıkartmak istediğiniz kelime ile ilgili seo çalışması bile yapabilirsiniz.


Google Analytics incelemelerim devam ediyor. Sistem siteme çeşitli lokasyonlardan ziyaretçi göndermeye devam ediyor. Görünen o ki Türkiye'den gelen ziyaretçi sayıları daha yüksek... Bu da sisteme bizimkiler çoktan çökmüş  anlamına geliyor :)


Kolay gelsin.

Sisteme üyelik için tıklayın HitLeap - Get Website Traffic
Get Website Traffic

Peki ben bu kadar uğraşamam, programla kaybedecek vaktim yok diyorsanız, sizin için planlanmış trafik ve hit satın alma paketlerini görebilirsiniz. En son olarak sitenize 10.000 ziyaretçi yaklaşık 7 USD tutarındaydı. 

Birçok hit arttırma yöntemleri denemiş biri olarak diyebilirim ki, Google amcanın en sevdiği yöntemlerden birisidir. Çünkü hile çakallık kurnazlık yok, gelen trafik %100 doğal olduğundan, etkisini google sıralamasında üst sıralara çıkarak ve ayrıca olması gereken seo paketi olarak da kısa sürede görebiliyorsunuz.


Sisteme üyelik için bu linkten faydalanabilirsiniz. HitLeap - Get Website Traffic

Website Organik Hit Programı | Site Hit Arttırma Yöntemi | HitLeap - Get Website Traffic Website Organik Hit Programı | Site Hit Arttırma Yöntemi | HitLeap - Get Website Traffic Reviewed by Mavi Şimşekler on 03:22 Rating: 5

8 yorum:

 1. ben denedim tatbik etmeden yorum yazmayın

  YanıtlaSil
 2. deli rüzgar4 Ekim 2015 13:57

  bu siteyi seviyorum, lafı uzatmıyor neyse ney. tam doğru bilgi saol admin

  YanıtlaSil
 3. teşekkürler ağa

  YanıtlaSil
 4. neden bilinmez5 Ekim 2015 01:27

  of harika

  YanıtlaSil
 5. tamam bende teşekkür ediyorum

  YanıtlaSil
 6. Gebze Evnur Nakliyat, ev taşımacılığını çok iyi bir şekilde organize etmektedir. Ücretsiz expertizleri ile taşınacak eşyaların genel bir kesifini yaparak taşıma tarihinde taşınan eşya ile ilgili eksi bir şey olmaması için yoğun çaba harcar. Taşımacılık hizmetlerinde çalıştırdığı tüm ekibi sigorta ve güvenilir elemanlarından oluşmaktadır. Yılların deneyimine sahip olan bu firma her zaman taşımış olduğumuz müşterilerin güvenini kazanarak en çok tavsiye edilen evden eve nakliyat firması olarak anılmaktadır. Bu yüzden Evden Eve Taşımacılık hizmetini yapan şahıslar Gebze Evnur Evden Eve Nakliyat bir aile bireyi olarak anılmaktadır. Siz değerli iş

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.