Website Organik Hit Programı | HitLeap - Get Website Traffic

Web sitelerin ilk doğum anı tıpkı bir bebek gibi uğraş gerektiren ve bazen de insanı sıkan bir olaydır. Web sitenizden yayınladığınız program veya paylaşımı birilerinin görmesi bazen günler hatta aylar alabilir. Sitenizde yayınlanan sayfaların Google tarafından indexlenmesi ve yayınlanması ise bazen kabus olabilir.

Sitenizin hit alması gerektiği aşikardır...

Ama Nasıl?

Sitenizi nasıl bir anda 1000'lerce kişinin girdiği bir site haline getireceksiniz?

Sitenize nasıl organik hit alacaksınız?

Bu gibi sorulara cevap ararken bulduğunuz bu bilgi belkide size sayfa başında ömrünüzü yedirmekten kurtaracaktır . Kimbilir...

Evet hadi başlayalım...

Bugünkü paylaşımım Hit , Trafik Arttırma Programı olacak...

Sitemizin adı Hitleak Traffic Exchange -->> HitLeap - Get Website Traffic

 

Peki Hitleak Traffic Exchange Nedir? , Hitleak Traffic Exchange Nasıl Kullanılır? , Hitleak Traffic Exchange Resimli Anlatımı şeklinde gelecek olan arkadaşlara cevapları bu sayfada bulabileceğinin müjdesini vermiş olayım.

Öncelikle HitLeap - Get Website Traffic sitesine bir kayıt olmamız gerekiyor. Mail adresi , kullanıcı adı , mail onayı vb basit birkaç adımdan sonra siteye giriş yapabilirsiniz.

 

Daha sonra siteden programı indirip bilgisayarımıza veya kiralık  sunucumuza kuruyoruz. Program aşağıdaki gibi otomatik olarak siteye üye olanların sayfalarını gezdikçe, Puan kazanıyor ve o kazandığınız puanlarla da sizin siteniz yayınlanıyor. Bir nevi siz başkasının sitenizi program vasıtasıyla ziyaret ediyorsunuz. Başkasıda sizin sitenizi veya sitelerinizi ziyaret ediyor. Hemde otomatik... Hemde organik.. Daha ne olsun...

 

Programın ön görüntüsü aşağıdaki gibidir.

hit-kasma-programı-1

 

Aşağıda eklediğim iki siteyi görebilirsiniz. Sadece 15 dakika programı çalıştırdım ve kazandığım 9 dakika ile sitelerime aşağıdaki sayı kadar organik hit sağladım.

hit-kasma-programı-2

 

 

Hemen Google Analytics'e girip durumu kontrol ediyorum. Evet kuş uçmaz kervan geçmez siteye anlık olarak ziyaretçi girişleri devam ediyor.

hit-kasma-programı-3

 

 

Google Analytics incelemelerim devam ediyor. Sistem siteme çeşitli lokasyonlardan ziyaretçi göndermeye devam ediyor. Görünen o ki Türkiye'den gelen ziyaretçi sayıları daha yüksek... Bu da sisteme bizimkiler çoktan çökmüş  anlamına geliyor :)

 

hit-kasma-programı-4

 

Kolay gelsin.

Sisteme üyelik için tıklayın HitLeap - Get Website Traffic
Get Website Traffic
Website Organik Hit Programı | HitLeap - Get Website Traffic Website Organik Hit Programı | HitLeap - Get Website Traffic Reviewed by Doğan on 03:22 Rating: 5

7 yorum:

 1. ben denedim tatbik etmeden yorum yazmayın

  YanıtlaSil
 2. deli rüzgar4 Ekim 2015 13:57

  bu siteyi seviyorum, lafı uzatmıyor neyse ney. tam doğru bilgi saol admin

  YanıtlaSil
 3. teşekkürler ağa

  YanıtlaSil
 4. neden bilinmez5 Ekim 2015 01:27

  of harika

  YanıtlaSil
 5. tamam bende teşekkür ediyorum

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.