URL To HTML Link Converter

Convert URL To HTML Links

URL'den HTML Bağlantısına Dönüştürücü

Aşağıya bir URL listesi ve karşılık gelen bağlantı metinleri girin::


Etiketli Site Adresleri Sonucu:

Bu Aracı URL'leri HTML Link Etiketlerine Dönüştürmek İçin Nasıl Kullanırım: 

Bu aracı kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin: 

"Links" metin alanına URL'lerinizi girin. Her URL ayrı bir satırda olmalıdır. "Anchor Texts" metin alanına bir bağlantı metni listesi girin. 

Bağlantı metinlerinin sayısı, bağlantıların sayısıyla aynı olmalıdır veya tüm bağlantılar için aynı bir bağlantı metni kullanılabilir. 

Eğer bağlantı metinlerinin sayısı bağlantıların sayısından az ise, kalan bağlantılara rastgele bağlantı metinleri verilecektir. "Submit" düğmesine tıklayın. 

Bağlantılar için HTML etiketleri çıplak dize biçiminde "HTML Link Tags:" bölümünde görüntülenecektir. Bu dizeleri panoya kopyalamak için "Panoya Kopyala" düğmesine tıklayabilirsiniz. Hiper metin URL'leri "Hiper Metin URL'leri" bölümünde görüntülenecektir. Bu URL'leri panoya kopyalamak için yine "Panoya Kopyala" düğmesine tıklayabilirsiniz. Faydaları: Manuel olarak etiketleri yazmak yerine, bu araçla bir URL listesi için kolayca HTML bağlantı oluşturmanıza olanak sağlar, bu da zaman ve çaba tasarrufu sağlar. Etiket oluşturmak için çok sayıda bağlantınız varsa, araç bunu manuel olarak yapmaktan daha fazla zaman ve çaba tasarrufu sağlayabilir. Araç, bağlantılar için ilgili bağlantı metinlerini veya rastgele bağlantı metinlerini kullanmanıza olanak tanır, ihtiyacınıza bağlı olarak tercih yapmanızı sağlar. Oluşturulan HTML bağlantılarını panoya kolayca kopyalamanızı sağlayan bir araçtır, bu da bunları farklı bir belgeye veya web sitesine yapıştırmak isterseniz işinize yarayabilir.
URL To HTML Link Converter URL To HTML Link Converter Reviewed by Admin on 11:58 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorumunuz için teşekkürler

Blogger tarafından desteklenmektedir.