İletişim

Doğan Ergezer Kimdir?İlk ,orta ve lise eğitimimi Adana'da tamamladıktan sonra Mersin'de yüksek öğrenimimi bitirdiğimi sanmıştım ancak yanıldım. Bir üniversite daha bitireyim istedim ve açık öğretime tekrar yazıldım. Sanırım sınavsız bir hayat bana monoton geliyor.

Kısaca bilgisayar geçmişim hakkında bilgi vereyim; 13 yaşındayken tanıştığım bilgisayar bir süre sonra hayatım oluvermişti. Mesleğimin ilerleyen yıllarında çalışmalarımın adı konulsun istedim ve Microsoft sınavlarına girerek Microsoft MCP (Microsoft Certified Professional) olduktan sonra durmadım... Önce MCTS: Microsoft Certified Technology Specialist daha sonrada MCITP-SA: Microsoft Certified IT Professional - Server Administrator almaya hak kazandım.

2003 yılından itibaren Teknik Servis Sorumlusu, Bilgi Teknolojileri Müdürü ve Sistem ve Network Sorumlusu olarak 3 şirkette görev yaptım halen de yapmaktayım.

Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Adana bölgesinde; network güvenlik, network yapısı, tasarım, internet, SEO, web tasarım ve server çözümleriyle ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, fikir almak için bile olsa aşağıdaki formdan bana lütfen ulaşın.

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için özel bir çaba gerekir. 

Milyarlarca web sitesinin sıralamasını Google algoritmaları belirler. Üst sıralara çıkmak için bize müracaat edebilirsiniz. Sizin web siteniz bu listeye giremiyorsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Sitenize uygun SEO çalışması yapabiliriz.


Ad Soyad:
E-posta *:
Mesajınız *:İletişim İletişim Reviewed by Admin on 17:05 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.