Home » Sosyal Hayat » Pokemon Go Çılgınlığı

Pokemon Go çılgınlığı Türkiye’de de başladı ve neredeyse şimdilerin en çok konuşulan malzemesi haline geliverdi. Pokemon benim çocukluğumdan ziyade gençlik dönemime denk geldiği için isim itibariyle pek dikkatimi çekmesede, Pokemon Go adında piyasaya sürülen oyununu daha oynayamadan makalesini yazmaya karar verdim.

pokemon go nedir download

Niantic firmasının yaptığı oyunda sanal gerçeklik bir anda oyuncuları evinin odasından veya bilgisayar başından kaldırarak hayatın içerisinde olmaya zorluyor. Gps yardımıyla bulunduğu yerin, veya bulunduğu yerin oldukça uzağına kadar seyahat edip pokemon avına katılabiliyor. Sırf bu özelliği bile oyunu diğerlerinden farklı kıldığı içindir ki oyun ilerleyen günlerde daha da fazla tutulacak.

İNDİR: Oyunun Android versiyonunu  BURADAN direk telefonunuza indirebilirsiniz. Unutmadan oyunu oynayabilmek için kendinizi başka bir ülkeden bağlanıyor gibi göstermeniz gerekiyor. Bunuda Vpn tarzı uygulamalarla gerçekleştirebilirsiniz. Yakında Türkiye versiyonuda çıkacaktır.

Not: Oyun atom ve intel işlemcilerle uyumlu olmadığından bendeki Zenfone 2 telefona kurulumu yapıldı ancak siyah ekranda takıldı. İntel uyumlu oyun henüz piyasaya çıkmadı. Çıktığında buradan bilgi paylaşımı yaparım.

Dikkat: Pokemon avında dikkatli olun, kişilerin özel mülkiyetine izinsiz girmek ülkemizde suç teşkil etmektedir. 

Güncel: Pokemon Go intel işlemcili desteği artık var. Buradan güncel Apk dosyasını indirip kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunan Makaleler

Dost Siteler

86 sorgu 4,979 saniyede yüklendi. | Blue |